Instagram ’da fazla zaman geçirenlere yeni özellik!

Popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram yeni bir özellik ile gündemde. Uygulama sında fazlaca zaman geçirenleri düşünen program, ‘hepsini gördün’ özelliği sayesinde kullanıcılarını uyarmaya başladı.

Instagram iyice hayatımıza yerleşti. Kimimiz için artık vazgeçilmezlerden biri olan Instagram’da kullanıcıların tadını kaçırtan sorunlar da yok değil. Bu sorunlardan en çok dile getirileni ise uygulamanın karışık mı karışık! gönderi sıralama algoritması ve bunun yol açtığı gönderi kaçırma sorunları. Neyse ki Instagram bir bilgilendirme mesajı ile de olsa bu soruna kısa bir zaman içinde duruma el attı.

HEPSİNİ GÖRDÜN ÖZELLİĞİNİ UYGULAMASINA EKLEDİ

Instagram ‘Hepsini Gördün’ özelliğini  kullanıcılarının beğenisine sundu. Son 2 günde paylaşılan gönderilerin hepsinin görüntülendiğine dair hakkında kullanıcılara bilgi sunan ‘Hepsini Gördün’ özelliği, kullanıcıların gönderileri kaçırmasına bir nebze de olsa engel oluyor.

HEPSİNİ GÖRDÜN ÖZELLİĞİ SON İKİ GÜNÜ BAZ ALACAK

Ana sayfada çıkan uyarı ile kendini gösteren “Hepsini Gördün” özelliği, kişiye ‘’Son 2 gündeki tüm yeni gönderileri gördün’’ uyarısında bulunuyor. Yeni özellik ister İOS ister Android olsun, tüm  kullanıcıları tarafından kullanılabilir durumda…