Hakkımızda

Sevgili okurlarım biliyorum yazıların ilk bölümleri genelde sıkıcı olur. Ama sabır izmaritlerinizi biraz zorlamanızı rica edeceğim… Sitemiz, künyesinden de anlaşılacağı üzere 2016 Haziranında yayın hayatına başladı…

İlk başlarda işletmeyle alakalı makale, ders notaları vs. yayımlama niyetiyle yola koyulduk hatta ve hatta bununla alakalı birkaç yazı yayınladık. Gelen talepler doğrultusunda sitemize Teknoloji, video, yaşam, kripto para, sosyal medya kategorilerini de ekledik. Geçen bu süre zarfında; Sitemizden, yazılarımızdan, hiç sevmediğim! sosyal medyadan uzak kaldım… Tabii bu arada sitemizi daha işlevsel hale nasıl getirebiliriz düşüncesiyle fikir alışverişlerinde de bulunduk.

Ortaya; Siyaset hariç. Sanattan ekonomiye… Teknolojiden sinemaya… Sağlıktan yaşama dair hayatın her kademesinde bizlere yön verecek; güldüren, eğlendiren, düşündüren, tatlı-sert, kâh şaka yapar gibi, kâh öğretmen edasıyla, öyle kibar kibar, tepeden tepeden, insanı Nuh’un gemisinde ki gibi güven de hissettirecek yazılar paylaştık paylaşacağız… Peki, bunu kiminle yapacağız?

Bu yazıyı okuyan Profesyonel olmadan, acemiliğin tadını profesyonelce çıkarmak isteyen her kesle…

Yenidenbirgun.com, güçlü yazar kadrosu ve büyük okur kitlesi sayesinde Türkiye’de benzeri olmayan medya ve haber portalı olmuştur. Tüm okurlarımıza yönelik hayatın her kademesinde söz sahibi olmayı amaç edinmiş olan yenidenbirgun “Buda” mı kelimesinin tam karşılığı olma gayesindedir. Her zaman siz değerli okurlarımız için en iyisini bulmaya çalışacağız.

Her türlü eksiklik ve kusurların bize ait olduğunu belirtir, gelecek eleştirilere anında cevap verileceğini ve yayınlanmasını istediğiniz yazılarınızı görüş, yorum ve isteklerinizi iletişim adreslerine gönderebilirsiniz.

İstifade edilmesi temennisiyle…

 

  • Kısaca

    Değişim - Dönüşüm Sık sık değişime uğrayan çevre koşullarına uyum sağlamak yönetimin görevidir. Bu görevi ise tekniğiyle, bilgisiyle, becerisiyle donanımlı, değişimlere direnmek yerine onlara uyum sağlayan, insanlar arasında ki ilişkilerde yine bilgisiyle, becerisiyle, karizmasıyla iş görenleri etkileyen, örgütü bir bütün olarak gören karşılaşılan problemleri ekip ruhuyla takım çalışmasıyla bir bütün olarak çözen, geleceğe yönelik stratejik kararlar alabilen ve her şeyden önemlisi aksiyonla beraber fikri yeteneğe sahip yöneticiler yerine getirebilir
  • Yeniden Birgün Facebook